Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
tel: +420 725796828
email:david@bohbot.cz

O mně

Učím se z minulosti, žiju v přítomnosti a plánuji budoucnost!

Narodil se 14. dubna 1968 v Izraelí ve městě Haifa
 
David Bohbot je bezpečnostní expert, odborník a instruktor různých bojového umění Krav Maga, boje s nožem, bezpečnosti a praktické střelby. Cvičí od šesti let a nadále se učí a udržuje si aktuální informace. Mluví šesti jazyky.
 
Držitel titulu magisterského studia MBA v oblasti bezpečnosti a krizového managementu z Evropského institutu, kde přednáší o bezpečnosti a bezpečnostní situaci v Evropě a na Středním východě.
Prošel špičkovými bezpečnostními a protiteroristickými kurzy v Izraeli i v zahraničí.
Je expert na ochranu měkkých cílů a risk management.
 
Povinnou tříletou vojenskou službu absolvoval u námořnictva a poté jako aktivní záložní služba u parašutistické jednotky.
 
Od roku 1996 žije v Praze v České republice.

Již 15 let dobrovolně navštěvuje školy, učí děti sebeobraně Krav Maga. Před 5 lety začal navštěvovat besedy a sdílí své názory o radikálním islámu, terorismu  a jak posílit bezpečnost v ČR.
Vystupuje v České televizi a v českém tisku.

Je oficiálním konzultantem izraelské Akademie proti terorismu, která školí všechny elitní jednotky izraelské armády a speciální jednotky z celého světa. Je aktivní v židovské komunitě v Praze a má rabínský titul.
 
Pracuje na zlepšení obrazu Izraele a židovského obyvatelstva v České republice. Vlastní firmu Masada Security která působí jako oficiální konzultant izraelského zbrojního průmyslu a výcvikových středisek.
 
Staví se proti masové nelegální migraci a upozorňuje na nebezpečí přijímaných uprchlíků což může vyústit až ke ztrátě evropské identity a charakteru. 
 
Je pro posílení a zdokonalování armády a policie.
Věří, že Česká armáda by se měla soustředit na ochranu vlastních hranic a území místo vnějších misí. Česká Republika by měla více spoléhat na vlastní zdroje a armádu spíše než být závislá na pomoci EU a NATO.